blesiNG.com.ua
Інтернет-магазин модного та якісного взуття
Умови доставки та повернення

1. Доставка
Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта»:
- доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур'єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника.
- адресна доставка по Україні - згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально.
У разі неотримання і несплати замовлення протягом 7-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

2. Оплата
Оплатити замовлення можна як готівкою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, так і безготівковим платежем на підставі рахунку-фактури.

3. Повернення
Споживач має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - протягом 14 календарних днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не був зібраний, упакований в заводську коробку, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, або був виготовлений на замовлення (про виготовленні продукції на замовлення Продавець повідомляє Спожива в момент підтвердження замовлення. Згодою на виготовлення продукції на замовлення є оплата мінімум 20% вартості такого товару), або був імпортований під замовлення з іншої країни по індивідуальному замовленню споживача.
При відмові Споживача від товару Продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену Споживачем, за винятком витрат Продавця на доставку і складання повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.

Оплата готівкою
Оплата готівкою в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Комісія за накладений платіж оплачується клієнтом.

Безготівковий розрахунок
Оплата за безготівковим розрахунком доступна для юридичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.
Made on
Tilda